Trzy sposoby na tanie wycieczki last minute

baner

Czy tanie wycieczki last minute to doskonały sposób na przygodę? Niekończący się horyzont łączący się z lazurowym niebem, widoki niczym z bajki, a pod stopami najprawdziwsze złoto… Do tego mnóstwo wyjątkowo przyjemnych promieni słonecznych i towarzystwo najbliższych osób na świecie.

Czy nie tak właśnie wyobrażamy sobie wyjątkowy czas wakacji, kiedy nic nie musimy, a chcemy cieszyć się pełnią życia, zwiedzać, podróżować, leniuchować…?

Nie od dziś wiadomo, że podróże kształcą, ale dają też coś więcej – pozwalają cieszyć się niepowtarzalnością świata, chłonąć jego różnorodność i dać się oczarowywać na każdym kroku. Wycieczki, choć wiążą się z określonymi wydatkami finansowymi, nie muszą być wcale drogie. Jak to? Poznajcie trzy sposoby na tanie wycieczki właśnie.

Wycieczki last minute i… jestem w raju

Jeszcze chwila, chwileczka i… JEST! Nasza wymarzona oferta w wyjątkowo niskiej cenie, a podróż już jutro? Świetnie, biorę to! Ostatnie wolne miejsca na wyjazdach zagranicznych już od początku lat 90-tych cieszyły się dużym zainteresowaniem. I choć mamy rok 2016, popularność tej formuły nie spada. Wyjazdy organizowane są zazwyczaj do sprawdzonych rejonów, znanej bazy hotelowej oraz miejsc bardzo atrakcyjnych dla turystów. Oznacza to, że decydując się na wycieczki last minute wcale nie trafimy w miejsce o niższym standardzie, a zaoszczędzimy nawet 50 % wartości wyjazdu. Takie prawdziwe promocje cenowe doceniane są głównie przez kolekcjonerów okazji.

Campingi i hostele dla podróżników z pasją

Marząc o taniej wycieczce nawet w najbardziej odległy zakątek świata, całą podróż można zaplanować samodzielnie. Wystarczy trochę wiedzy, odpowiednio bogate merytorycznie przewodniki, szczypta odwagi i pasja. Wybierając wycieczkę samodzielnie zorganizowaną, nastawioną głównie na zwiedzanie i czerpanie radości z malowniczych zakątków otaczającego nas świata, warto zaoszczędzić na noclegach i zamiast hotelu wybrać ofertę hosteli lub campingów. I co ważne, wyjątkowo atrakcyjne oferty cenowe w tego typu miejscach znaleźć można już bez wychodzenia z domu, korzystając z tak popularnych serwisów jak fru.pl, hostelbookers.com czy hostelworld.com. W specjalnie zaprojektowanej wyszukiwarce wystarczy określić miejsce pobytu i jego czas oraz wybrać przedział cenowy, który nas interesuje. Mnóstwo wyjątkowych okazji na pasjonatów podróżowania czeka każdego dnia!

baner

Promocje linii lotniczych

Prawdziwy łowca okazji (także wakacyjnych wylotów) z wielką uwagą śledzić będzie serwisy prowadzone przez tanie linie lotnicze. To właśnie tam nierzadko trafiają się okazje cenowe, których przegapić po prostu się nie opłaca. Pozwalają na podróżowanie po świecie w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, a jedynym ograniczeniem może być fakt niewielkiego wyboru miejsca docelowego lądowania. Często właśnie pod te możliwości można dopiero rozplanować lub zmodyfikować plan swojej podróży.

Prawdziwi pasjonaci podróżowania wiedzą, że współcześnie nie trzeba wiele, by zwiedzić świat i wzbogacić się o bezcenne i niezapomniane wspomnienia.

Teraz wystarczy dobra okazja cenowa, towarzystwo (lub nie) i śmiało – świat stoi otworem, trzeba tylko sięgnąć myślą tam, gdzie wzrok nie sięga. Może akurat jakieś loty do Barcelony będą w znakomitej cenie?

źródło: http://polki.pl/finanse_wydatki_artykul,10033830.html
http://travel4u.pl/aktual-opis.php?id=3

baner

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

baner